Czy trener personalny się opłaca?

Czy trener personalny się opłaca?

Trener personalny Mokotów to specjalista, który pomoże ci osiągnąć upragnioną sylwetkę, zrzucić zbędne kilogramy i zmienić styl życia na zdrowszy. Trener osobisty – bo i tak bywają nazywani trenerzy personalni – pomagają ćwiczyć bardziej efektywnie, dzięki czemu rezultaty włożonej pracy są widoczne szybciej, a kondycja i forma poprawia się w oczach. Sprawdź, ile kosztuje trener personalny Mokotów i czy jest to wydatek, który się opłaca.

Trener personalny – najczęstsze błędy na siłowni

Samodzielny wybór zestawu ćwiczeń, ich nieprawidłowy dobór do możliwości, potrzeb i aktualnego etapu pracy nad sylwetką, brak długofalowego planu treningowego, brak regularności w treningach, zbyt duże lub zbyt małe obciążenie, pomijanie rozgrzewki, błędny wybór trenowanych partii ciała, niewłaściwe odstępy między treningami czy niepoprawna technika ćwiczeń – to tylko kilka, z wielu błędów, które można popełnić na siłowni.

Efekty tych błędów mogą być mniej lub bardziej dotkliwe. Do najbardziej powszechnych należy obniżenie skuteczności treningu, czyli frustrujący brak efektów, urazy i kontuzje, nadwyrężenie mięśni, a w rezultacie brak sił i poczucie demotywacji, rozwinięcie tylko jednej – zamiast wszystkich – partii ciała i wiele, wiele innych.

Mówiąc krótko, brak wiedzy to najprostsza droga nie tylko do zrobienia sobie krzywdy, ale również najlepszy sposób na doprowadzenie do rezygnacji z aktywności. Nie ma w takim planie zatem nic rozsądnego. I właśnie, aby zapobiegać takim skutkom, potrzebny ci jest trener personalny Wilanów.

Trener personalny zadba o jakość treningów

Zadaniem trenera personalnego jest zadbanie o to, aby treningi były dostosowane do twoich potrzeb, możliwości i celu, który pragniesz osiągnąć. Trener osobisty pomaga ci do niego dotrzeć, pilnując techniki, dopasowując plan do ciebie, ucząc cię, jak wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, które wesprą twoje starania i motywując cię wtedy, kiedy zapał zastąpi zniechęcenie. Trener personalny dzieli się bezcenną, specjalistyczną wiedzą, sprawiając, że treningi na siłowni są bardziej skuteczne, przynoszą oczekiwane rezultaty, równocześnie są bezpieczne i umożliwiają pozytywne, a co ważniejsze długofalowe zmiany w stylu życia.

Sprawdź także:   Ćwiczenia na ból pleców. Poznaj TOP 5 ćwiczeń.

Ile kosztuje trener personalny Mokotów?

Skoro wiemy już, że trener personalny wynosi treningi na zupełnie inny poziom, sprawdźmy, czy to duży wydatek.

Kwoty są oczywiście uzależnione od oczekiwań, częstotliwości spotkań, zakresu współpracy, a także lokalizacji. Średnia stawka za godzinę pracy trenera personalnego waha się pomiędzy kwotą 150-200 zł. Czy to dużo? Mając na uwadze, że zależy ci na osiągnięciu celu, który nie jest łatwy i najprawdopodobniej nie będziesz w stanie osiągnąć go bez wsparcia specjalisty, kwota wydaje się jednak adekwatna. Trudno wszak o lepszą inwestycję, niż we własne zdrowie.

Trener personalny – zawsze warto!

Znajdź więc trenera personalnego, najlepiej w okolicy, w której chodzisz na siłownię. Dzięki temu trener personalny Wilanów będzie mógł się spotykać z tobą zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebował i do dzieła!

Czy trener personalny się opłaca?