Trener Personalny - Porady

Podejmowanie regularnej aktywności fizycznej niesie za sobą same korzyści. Sport wzmaga metabolizm, redukuje tkankę tłuszczową, pomaga pozbyć się cellulitu i zbawiennie wpływa również na nasze samopoczucie.


Więcej artykułów

Jakie ćwiczenia na klatkę piersiową?

Jeszcze do niedawna uważano, że siłownia, a szczególnie ćwiczenia na klatkę piersiową są zarezerwowane jedynie dla mężczyzn. Dzisiaj każdy doświadczony trener personalny poleca trening klatki piersiowej także kobietom.

Po co Ci trener osobisty?

Jak słusznie zauważyli podopieczni Rafała Kiszło, samo posiadanie wiedzy nie sprawi, że osiągniesz wyznaczony cel. Głównym zadaniem instruktora jest realizacja indywidualnego planu podopiecznego.

Dlaczego warto zdecydować się na trening personalny?

Nowy rok, czy też zbliżające się lato to czas, kiedy wielu z nas postanawia zadbać o swoją kondycję lub sylwetkę. Decydując się na treningi oczekujemy, jak najszybszych efektów.

Jak zwiększyć muskulaturę?

Najskuteczniejszym sposobem na zwiększenie muskulatury jest oczywiście odpowiedni trening. Najlepiej sprawdzi się tu trening siłowy, który zwiększa syntezę białek. Pamiętać jednak trzeba o kilku rzeczach.

Certyfikowany trener osobisty

Niektórzy zastanawiają się, czym właściwie różni się trening wykonywany w domu, od tego, który wykonuje się pod okiem fachowca. Odpowiedź jest tu jednoznaczna: wszystkim!